Informacje ogólne

Informacje praktyczne

 

MIEJSCE OBRAD

Hotel Mercure Gdynia Centrum ***, ul Armii Krajowej 22, 81-372 Gdynia

Sale konferencyjne Conrad i Omega

 

Otwarcie zjazdu w środę 10 kwietnia 2019 o godz. 17.00 odbędzie się na Nowej Scenie Teatru Muzycznego im. Danuty Baduszkowej w Gdyni, Plac Grunwaldzki 1.

 

REJESTRACJA W CZASIE TRWANIA ZJAZDU

Biuro Zjazdu zlokalizowane jest w holu głównym hotelu Mercure Gdynia Centrum, ul Armii Krajowej 22 w Gdyni.

Godziny pracy biura:

• w środę, 10 kwietnia 2019 od godz. 13.00 do 20.00

• w dniach 11 i 12 kwietnia 2019 od godz. 7.00 do zakończenia obrad.

 

ZAŚWIADCZENIA I PUNKTY EDUKACYJNE

Każdy uczestnik zjazdu otrzyma zaświadczenie potwierdzające otrzymanie 19 punktów edukacyjnych. Zaświadczenia wydawane będą w Biurze Zjazdu w piątek 12 kwietnia 2019.

 

SYSTEM DO GŁOSOWAŃ

W piątek 12 kwietnia 2019, podczas Walnego Zgromadzenia PTND o godz. 8.30 oraz podczas sesji interaktywnej Padaczka II (quiz przypadków klinicznych) o godz. 17.00 wykorzystywany będzie interaktywny system do głosowań. Pady do głosowania będą dostępne u obsługi technicznej przed wejściem do sali obrad Conrad.

 

INFORMACJE DLA PRELEGENTÓW

Sale obrad wyposażone są w projektor multimedialny oraz laptopy z programem „PowerPoint”. Prelegenci proszeni są o przekazanie swojej prezentacji obsłudze technicznej w odpowiedniej sali obrad z wyprzedzeniem – najpóźniej na początku przerwy poprzedzającej sesję, w której zaplanowana jest prezentacja. Możliwe jest użycie własnego laptopa podczas prezentacji po uprzednim uzgodnieniu z obsługą techniczną.

Organizatorzy proszą prelegentów o ścisłe przestrzeganie wyznaczonego czasu prezentacji.

Prelegenci i przewodniczący sesji w dniach 11 i 12 kwietnia 2019 mogą korzystać z pokoju wykładówców (VIP room) w sali konferencyjnej Laser na parterze hotelu Mercure Gdynia Centrum.

 

INFORMACJE DLA AUTORÓW PLAKATÓW

Sesje plakatowe odbywają się w salach Conrad oraz Omega w czasie przerw obiadowych w czwartek i piątek, 11 i 12 kwietnia 2019.

Nadesłane plakaty (jeden slajd w formacie PowerPoint w układzie pionowym) będą prezentowane w formie elektronicznej na monitorach ustawionych w salach. Autor prezentujący plakat proszony jest o krótkie omówienie przygotowanego plakatu w czasie trwania sesji (5 min.).

Plakaty będą dostępne do przeglądania na monitorze przez cały czas trwania Zjazdu; dodatkowo po zakończeniu zjazdu planowane jest opublikowanie plakatów w formie plików pdf na stronie internetowej zjazdu: zjazdptnd2019.skolamed.pl a także na portalu internetowym Polskiego Towarzystwa Neurologów Dziecięcych: www.ptnd.pl.

 

STRESZCZENIA DONIESIEŃ WŁASNYCH

Streszczenia doniesień własnych nadesłane przez autorów zostały opublikowane w formie plików pdf na stronie internetowej zjazdu: zjazdptnd2019.skolamed.pl. Planowana jest również ich publikacja na portalu internetowym Polskiego Towarzystwa Neurologów Dziecięcych: www.ptnd.pl.

 

WYSTAWA FIRM MEDYCZNYCH

W dniach 11 i 12 kwietnia 2019 obradom naukowym towarzyszyć będzie wystawa firm farmaceutycznych i producentów sprzętu medycznego, zlokalizowana w holach centrum konferencyjnego hotelu Mercure Gdynia Centrum.

Alfabetyczny spis wystawców:

Accord Healthcare
Adamed
Alma Medizin-Orthopadie-Technik
Bamar
Biogen
BioMarin
Elmiko
Glenmark
Hasco-Lek
Komtur
LivaNova
LUX MED Diagnostyka
neuraxpharm
Nutricia
Polpharma
Qpharma
Retrophin
Sanofi
Sanofi Genzyme
Teva
WCG Pharma
Wydawnictwo Czelej

 

WYŻYWIENIE PODCZAS OBRAD

Obiady oraz serwis kawowy w czwartek i piątek, 11 i 12 kwietnia 2019 a także kolacja w czwartek 11 kwietnia 2019 serwowane będą w salach Tango i Orion oraz w holach w pobliżu tych sal, na parterze hotelu Mercure Gdynia Centrum. Całodzienny serwis kawowy dostępny będzie w foyer oraz w salach Europa i Finn.

 

OTWARCIE ZJAZDU

Środa, 10 kwietnia 2019, godz. 17.00

Nowa Scena Teatru Muzycznego im. Danuty Baduszkowej w Gdyni, Plac Grunwaldzki 1
Udział w otwarciu zjazdu oraz kolacji wliczony jest w opłatę rejestracyjną

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczestników i przedstawicieli wystawców na otwarcie zjazdu oraz kolację.

 

FAKULTATYWNY PROGRAM TOWARZYSZĄCY
KOLACJA KOLEŻEŃSKA – BANKIET

Piątek, 12 kwietnia 2019, godz. 20.00

Klub Marynarki Wojennej „Riwiera” w Gdyni, ul. Zawiszy Czarnego 1
Dodatkowa opłata 150 zł / os.

W piątek 12 kwietnia 2019 r., po zakończeniu zjazdu, zapraszamy do odpłatnego uczestnictwa w fakultatywnym programie towarzyszącym – w kolacji koleżeńskiej (bankiecie),
organizowanym w sali bankietowej Klubu Marynarki Wojennej „Riwiera” w Gdyni przy ul. Zawiszy Czarnego 1. Program spotkania oprócz kolacji obejmuje muzykę DJ.

Liczba miejsc jest ograniczona, uczestnictwo tylko na podstawie płatnych zaproszeń. Dodatkowe informacje można uzyskać w Biurze Zjazdu.

Uczestnictwo w programie towarzyszącym nie jest finansowane ze środków innowacyjnych firm farmaceutycznych zrzeszonych w INFARMIE. Program towarzyszący jest finansowany z wpłat od osób uczestniczących w programie fakultatywnym oraz ze środków własnych organizatora.